המותגים שלנו

Joker הינו מותג סירות חצי קשיחות (RIB) מהמובילים בעולם, (תוצרת 100% איטליה) ומס' 1 בשוק האיטלקי, שהוא שוק סירות RIB המפותח בעולם. סירות Jokerboat הינן סירות עם נשמה איטלקית, איכות גבוהה, ותשומת לב גבוהה ומשובחת לפרטים הקטנים הקטנים ביותר. לJokerboat ניסיון של יותר מ-50 שנה ומזה כ-50 אלף סירות שהושקו בעולם, ויותר מ-100 נקודות הפצה עולמיות מארה"ב ועד אוסטרליה, מהים הצפוני ועד האוקיינוס ההודי. ל-Jokerboats יש ליין סירות רחב לכל שימוש: פנאי, סירות ספורט ימי, דייג, צלילה וסירות שירות (דינגי). ליין פונקציונלי לפרקטיות מירבית – וליין סירות פנאי לבילוי, שהייה, ושייט משפחתי בטיחותי גם לדור הצעיר, מבלי להתפשר על נוחות מפתיעה גם לאחר יום מלא או יותר בים. טווח מחירים רחב החל מסירות פשוטות ופונקציונאליות ועד לסירות יוקרה מפנקות. כל סירות Joker מגיעות עם בידונים עשויי הייפלון, שסתומי מתכת, תחתית קיל V עמוק או שטוח ואפשריות האיבזור והתאמה אישית הנותנות לכם אפשרות לבטא את המיוחדות שבכם. כל אלו מעניקים לסירות של Jokerboats ביצועים וחוויית הפלגה אחרת, תוך שמירה על עיצוב ואסתיטקה ברמה כמו שרק האיטקלים יודעים.

סירות פיברגלס מסורתיות המיוצרות בכריתים במחיר אטרקטיבי, וביחס מחיר-תמורה מעולה. Kreta Mare מייצרת סירות קלאסיות, עם אופי מיוחד, ובטווח רחב מ-6 ועד 15 מ'. הסירות מתאימות למגוון רחב של שימושים דייג, צלילה, פנאי, עבודה ועוד. Kreta Mare מעצבת סירות הבנוייות ונכונות לאוטונומייה, שהייה, והפלגה ממושכת בתנאי ים פתוח, ותנאים משתנים בנוחות והמהירות המתבקשת, גם בים עם תנאים קשים. סירות אלו תוכננו ונבנו במחשבה לספק פונקציונאליות מירבית, סיפון מרווח, וחווית משתמש גבוהה, אך עם זאת מסוגלות גבוהה לביצוע התאמות בהתאם לצרכי הלקוח. מבין לקוחותיה המקצועיים ברחבי כריתים, יוון, והאיים נמנים כוחות NATO, משמר החופים היווני, חברות שייט וצלילה תיירותית, קבלנים ימיים, דייגים ועוד.

סירות פוליאתילן אקונומיות תוצרת פולין באורך עד 4.5 מ', רב שימושיות לשימוש פרטי, פנאי, דייג, ועד שימוש מסחרי, ולכחות ביטחון והצלה. מתאפיינות בפשטות, פונקציונאליות, בטיחות, יציבות ויחס איכות תמורה מעולה למחיר. סירות Rototech ירשימו אותכם בקלילות ותנועה כיפית וספורטיבית, וביצועים מרשימים במים מתוקים ובמים מלוחים. ועדיין יעברו בהצלחה את מבחן ההפלגה במי ים פתוח. Rototech מוכיחות שאקונומי לא אומר להתפשר.

Pioner הינו מותג מוביל המייצר סירות פוליאתילן מקצועיות באיכות גבוהה תוצרת נורבגיה מעל ל-60 שנה. הסירות של Pioner מתאימות למבחר רחב של שימושים: פנאי, דייג, ספורט ימי, עבודה, הצלה ועוד. הסירות מספקות ביצועים מרשימים, plannig מאוזן וספורטיבי, אחזקה מינימלית, ותמורה גבוהה למחיר לאורך זמן. בין אם זה באגם, או בים פתוח בתנאי ים משתנים, Pioner מציעה ליין סירות רחב, בטיחותי, יציב, חזק ועמיד לאורך שנים. סירות Pioner מתהדרות במערכת ניקוז עצמית המספקת סירות שאינן יודעות איך לטבוע.
הסירות של Pioner מגוונות ויודעות לספק פרקטיות מירבית לצרכי עבודה, ומאידך מאפשרות לשדרג אותן אפילו עד רמת אלגנט מפתיעה, גם אם לא שקלתם עד כה לרכוש סירת "פלסטיק". שנות הניסיון, והקפדנות הסקנדיבית לא מאכזבים, Pioner מובילת שיאי המכירות בנורבגיה, עם מכירה של יותר מ-350,000 סירות לשייטים מביני עניין, וגופים מקצועיים וביטחוניים באירופה ובעולם, שכבר גילו את היתרונות של סירות הפלסטיק של Pioner על פני מותגים וחומרים אחרים.