Jokerboat הינו מותג סירות חצי קשיחות (RIB) מהמובילים בעולם, עם נשמה איטלקית, איכות גבוהה ויותר מ-50 שנות ניסיון, עם יותר מ-50 אלף סירות בעולם, ביצור המתרחש במלאו באיטליה. ל-Jokerboats יש ליין סירות רחב לכל שימוש: פנאי, שייט משפחתי, סירות ספורט ימי, דייג צלילה וסירות שירות (דינגי). ליין אקונומי וליין סירות יוקרתיות.
בידונים עשויי הייפלון, שסתומי מתכת, קיל V עמוק או שטוח, אפשריות האיבזור והתאמה אישית, כל אלו מעניקים לסירות של Jokerboats חוויית הפלגה אחרת, תוך שמירה על עיצוב ואסתיטקה ברמה כמו שרק האיטקלים יודעים.

Jokerboat הינה שם נרדף לחדשנות: המתבטאת בתהליכי יצור, חומר גלם ואיבזרים, המגובים על ידי תשוקה, וניסיון רב שנים של עבודת מלאכה איטלקית מצויינת, והתוצר –
סירות RHIBS באיכויות הגבוהות ביותר. Jokerboat שמים את הלקוח וחווית המשתמש במרכז, שמים דגש על נראות, נוחות, ומציעים אפשרות להתאמה אישית, ההופכת כל סירת Joker לשונה, ומיוחדת: קשת צבעים רחבה, אסתתיקה, ומבנה סיפון המאפשרים לכם ליצור את סירת חלומותכם, גם לשוק הפנאי וגם וללקוחות מקצועיים.

מבין לקוחות המקצועיים לסירות JokerBoat נמנים גופים רבים בעולם העוסקים בשיטור ופיקוח, כיבוי והצלה, משמרי חופים, נותני שירותיים ימיים, מאמני שייט תחרותי ועוד. כל אלו מהווים עדות ליתרונות של הסירות החצי קשיחות של Jokerboats. הסירות RIB הינם סירות קלות משקלת, הבנויות עם גוף קשיח וחזק, המחובק ע״י בבידוני היפלון איכותיים ועמידים.
התוצאה הינה סירות יציבות במיוחד, קרובות יותר לפני המים, המתאימות לתנאי ים קשים, מספקות ביצועי היגוי, ויכולות נשיאה מעולות, ומהירות גבוהה במנוע קטן יותר.

בידוני הסירה מאפשרים לכלי השייט לשמור על ציפתו ויצבותו, גם במקרה של חדירת מים גדולה במזג אוויר סוער, ובעצם הופכות את הכלי לבלתי ניתן לטביעה.
סירות RIB נפוצות ונוחות מאוד לצליליה, שנירקול, דיג, ספורט ימי. קלות לעלייה וירידה מהסיפון וידידותית מאוד לילדים.

 JokerBoat הוקמה רישמית ב-1979 בגירסתה הנוכחית ע"י יוזמתו ההרפתקנית של המייסד ג'וזפה איאלו, ולמעשה החלה את דרכה כמה שנים לפני כן, תחת שם המותג EuroNauticSport שהתמחה בסירות קטנות בעבודת יד מלאה. EuroNauticSport הייתה מהראשונות והמפעלים הימיים החדשניים ביותר באיטליה לתקופתה.

בשנות ה-80 Jokerboat שברה שיא מכירות הודות לדגמי ה-Profi 250, 300, 450 520. ההצלחה הזו הציתה ודחפה קדימה את הפופלאריות של סירות החצי קשיחות בשוק האיטלקי, והובילה לחדשנות המתפרצת העוטפת כיום את הדגמים המודרנים שלה, ומתמקדת במלואה בחווית המשתמש. הודות לסדרת ה-Clubman וה-Coaster העולם התאהב במותג הסירות של Joker Boat.

המשך שנות ה-80 ציין את התחלתה של הצמיחה הדרסטית של JokerBoat וביסוס החברה בשוק הגלובלי הבינלאומי. עם שיפור ועיצוב מחדש של המותג, Joker Boat ביצעה אז את הצעדים הראשונים להפיכתה לסיפור הצלחה בשנים הבאות. בשנים הללו שיווקו את ההצלחה של Joker עם מכירות של יותר מ-1,000 סירות לשנה.

כיום Joker Boats הינו מובילה בתשומת הלב והקשב שלה ללקוחותיה, ומפתחת עוד ועוד דגמים חדשים ושיפורים לדגמים המסורתיים.
חווית ההמשתמש תמיד נשארת לנגד ענינו בכל עיצוב ופיתוח שלנו.

 

JokerBoat – שאלות ותשובות
האם סירה חצי קשיחה (RIB) מתאימה לי ?

הסירות של Joker:

סדרת ה-

CLUBMAN

סדרת ה-Clubman הינה אחת מהסדרות האייקוניות של JOKER, הנודעת בנוחות, סגנון, ידידותיות לתפעול, והפלגה נוחה לכל הנוסעים. הסדרה כוללת דגמים בטווח אורכים מ-5-10.5 מ'. מיועדת לשייט משפחתי, ולאנשים האוהבים לבלות יום שלם בים ולאלו שיודעים ליהנות מהיתרונות של סירה ספורטיבית, אך בו בעת מסירה מרווחות שתתמוך בשהייה נוחה על גבי הסיפון לכל הנוסעים. ככל שעולים באורך הסירות כך מקבלים יותר פיצרים מפוארים (עד כדי קבינה מפתיעה ותא שירותים) ותחושה של סלון מפנק.

CLUBMAN 19

CLUBMAN 21

CLUBMAN 22

CLUBMAN 24

CLUBMAN 26

CLUBMAN 26SP

CLUBMAN 28

CLUBMAN 28EFB

CLUBMAN 30

CLUBMAN 35

סדרת ה-

COASTER

סדרת ה-Coaster של JOKER הינה עדיין ידידותית למשפחה ולנהיגה כמו סדרת ה-Clubman, ושומרת על המאפיינים של הפרקטים והפונציונאלים שלה, אבל עם האופי המיוחד לה. סדרת ה-Coster הינה סדרה מופשטת, שנועדה להציע ללקוח סירה מצויינית במחיר נגיש יותר, מבלי להתפשר על ביצועים.
סירות ה-Coster מתחילות ב-3.15 מ' עד ל-6.50 מ' . סדרת ה-Coaster הינה אייקונית בזכות היותה הסדרה הראשונה של Jokerboat, הושקה בגירסתה הראשונה בשנות ב60 ועדיין בועטת ועושה גלים. הסירות הללו מאופיינות בידידותיות גבוהה, הפלגה נוחה, ספורטיביות, עוצמה, למגוון פעיליות: פנאי, דייג, צלילה אף פעילות מקצועית בכלי עבודה במרינה, נמלים, הסעות, סירות שירות, ודינגי וכו'.

COASTER 315

COASTER 370

COASTER 420

COASTER 470

COASTER 600

COASTER 650P

COASTER 650 BARRACUDA

סדרת ה-

WIDE

סדרת ה- Wide של JOKER אינה מביישת את שמה, וסירות הללו בהחלט נאמנות לשמם במדוייק. עם רוחב יוצא מן הכלל, מבוססות על קונספט חדש ויחודי לגמרי, אפילו לעומת דגמים מסדרות האחרות של Jokerboats הנחשבות לרחבות. סירות אלה הינם בעלות נראות ורמת גימור כמו שאיטלקים אוהבים, בעוד שעדיין מצליחות לספק את הנוחות ותחושת הסלון המושלמת ופאר ככל שאורך הסירה עולה. סירות אלו מרווחות ברמה שטרם הכרתם, עד כדי קבינה מפתיעה ותא שירותים/מקלחת מפנק.

WIDE 520

WIDE 620

WIDE 750

WIDE 800

WIDE 950

סירת ה-

JET TENDER

סירת ה-Jet tender הינה כלי שייט פרקטי, מהיר וכיפי במיוחד, אידיאלי לפעילות פנאי בים, הסעת אנשים, וכסירת דינגי ליאכטות. מתגאה במנוע גט עוצמתי, מרחב מפתיע לגודלה, ואף וגדגטים שיפתיע אפילו את האדם הסקפטי ביותר לגבי רמת הפונקציונליות של סירה קטנה.

JET TENDER