סירות פוליאתילן במחירים מפתעים תוצרת פולין. ישנם 3 דגמים באורך עד 4.5 מ', המתאימות לשימוש פרטי, פנאי, דייג, ועד שימוש מסחרי ולכוחות ביטחון וחילוץ והצלה. מתאפיינות בהפעלה פשוטה, פונקציונאליות גבוה, בטיחות, יציבות ועם יחס איכות-תמורה מעולה למחיר. סירות Rototech ירשימו אותכם בקלילות תנועה כיפית וספורטיבית וביצועים מרשימים במים מתוקים ובמים מלוחים, ועדיין עוברות בהצטיינות את מבחן ההפלגה במי ים פתוח. סירות Rototech מוכיחות שאקונומי לא אומר להתפשר.

חברת Roto-tech מזה שנים רבות מתמחה ביצור מגוון רחב של מוצרים עשויים פוליאתילן. עם צוות מקצועי ומפעל יצור בעל מיכשור מודרני Roto Tech נכונים לעמוד בכל האתגרים באמצעות עיצוב והטמעת פתרונות פוליאתילן חדשניים. המוצרים של Roto-Tech נפוצים בשווקים שונים תחת השמות Roto-Tech או Roto-Boat. בליין המוצרים תמצאו החל מסירות הצלה מקצועיות המיועדות לשירותי הצלה, כיבוי אש משטרה צבא וכו, ועד פנאי דייג ועוד. יתרה מזאת Roto Tech מייצרת גם רציפים צפים מודרנים, מזחי פנאי צפים, מערכת סימון עבור מעברי מים, אלמנטים מודולארים למיצוף ואיבזרי ספורט ימי.

Polyethylene
הינו חומר העמיד לחלוטין בפני תנאי מזג אוויר, הוא אינו סופג מים ועמיד מאוד בפני שינוי טמפ' חדים בין קור לחום – גובר בעוצמתו על חומרים אחרים כמו פוליאסטר, פיברגלס, PVC או עץ. פוליאתילן הינו חומר קל יותר ממים, והחוזק והגמישות שלו מקנים לסירות אלו להיות עמידות במיוחד, אפילו כאשר פוגעות באלמנטים קשיחים כמו עץ ואבנים. פוליאתילן לא מצריך צביעה או אחזקה כל שהיא.

שאלות ותשובות

הסירות של Roto-Tech

סדרת ה- Kontra

הינה סדרת סירות מודרניות רב שימושיות עשויות פוליאתילן, כשירות לשימוש במים מתוקים ובשייט חופי בים. עוברות בהצטיינות את מבחן ההפלגה במי ים פתוח לשייט פנאי, וגם בשייט באיזורים קשים לגישה, בעיקר במהלך שיטפונות, ולאחר הצפות באזורים מוכי אסון, בתור כלי שייט לכחות חילוץ והצלה. מעוצבת, ומתוכננת במיוחד בבנייה מתוחכמת עם תחתית כפולה, ריבוי תאי אוויר המספקים בטיחות גבוהה. יחד עם שילוב גוף סירה בצורת V עם גופי ציפה צדדים כמו קטמרן, מספקים יציבות, ובאותו הזמן מהירות, כושר תימרון מצויין, וקלילות תנועה כיפית ומרשימה. גם כאשר מתהפכות, מנוקבות דרך שכבה אחד או שתיים, או מתמלאות מים לחלוטין, הסירה נשארת צפה, וכך מבטיחה לצוות בסיס בטוח וקבוע, לכל פעולה שיבקשו לבצע.

דגם סוג שימוש מערכת היגוי
Kontra 400R לשימוש מקצועי ידית דייגים (טילר)
Kontra 400RC לשימוש מקצועי קונסולת הגה בצד ימין
Kontra 450RC לשימוש מקצועי קונסולת הגה בצד ימין
Kontra 450RCC לשימוש מקצועי קונסולת הגה מרכזית
Kontra 450 שייט פנאי ידית דייגים (טילר)
Kontra 450C שייט פנאי קונסולת הגה בצד ימין
Kontra 450CC שייט פנאי קונסולת הגה מרכזית
Kontra 400 שייט פנאי ידית דייגים (טילר)
Kontra 400C שייט פנאי קונסולת הגה בצד ימין
Kontra 350 שייט פנאי ידית דייגים (טילר)
Kontra 350C שייט פנאי קונסולת הגה בצד ימין